43- letni mężczyzna prowadził w liceum szkolenia z ratownictwa medycznego. Uczennice, które chciały nauczyć się robić zastrzyki były zapraszane do domu lub miejsca pracy mężczyzny. W strzykawkach była sól fizjologiczna – słyszały licealistki.

Śledztwo cały czas rozwija się. Policja przypuszcza, że jest więcej ofiar. Ofiarami mogą być nawet kobiety, z którymi pracował.

Prokurator informuje o tym, aby zgłaszały się osoby, które również padły ofiarą przestępstwa. Jakiekolwiek informacje w tej sprawie są cenne.

Śledczy ustalili, że przynajmniej siedem licealistek padło ofiarą ratownika medycznego.

Podejrzany przychodził do szkoły, aby przeprowadzać zajęcia z ratownictwa medycznego. Lekcje rozpoczęły się od drugiego półrocza 2017 roku do czerwca 2018. Były to tylko i wyłącznie zajęcia związane z teorią, jeśli ktoś chciał posiąść wiedzę praktyczną, był zapraszany do domu lub pracy 43- latka.

W praktyce dziewczyny uczyły się wykonywać zastrzyk. Mężczyzna zapewniał, że w strzykawkach jest sól fizjologiczna, która nie zaszkodzi zdrowiu uczennic. Zamiast soli podawał środek odurzający w coraz to większych dawkach.

Dziewczyny były w wieku od 16 do 18 lat. Niektóre z nich tracąc przytomność, budziły się w innych pomieszczeniach niż te, w których podano im zastrzyk.

Śledczy badają sprawę co działo się z kobietami, gdy były nieprzytomne. Jedyne co posiadają na obecną chwile to zdjęcia, które jasno pokazują, że jedna z licealistek była wykorzystywana.

Obecnie mężczyzna został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj